#Featured Tiež so sebou nosíte balzam na pery? Toto je 12 jeho skvelých...

Tiež so sebou nosíte balzam na pery? Toto je 12 jeho skvelých využití, o ktorých ste možno ani netušili. Bod číslo 5 sa bude hodiť hlavne ŽENÁM

#12. Už žiadne pľuzgiere

Máte vybrané dokonalé topánky? Nechcete sa ich vzdať ani za cenu vzniknutých pľuzgierov? Nemusíte. Postihnuté a rozdráždené miesta potrite opakovane balzamom na pery. Pľuzgiere zahojíte a ďalším predídete.

#11. Tesný prsteň

Ak vám nejde zložiť prsteň, nepanikárte. Okolie nabalzamujte a prstienok skĺzne ako nič.

#10. Podráždená pokožka nosa

Zvlášť v zimnom období pokožka nosa trpí. Pre večné kýchanie, smrkanie a trenie nosa o vreckovku je pokožka citlivá a bolestivá. Podráždené miesta preto ošetrite balzamovou tyčinkou.

#9. Nahradí náplasť

Drobné ranky a porezania ošetrite pomádou. Mastný film ochráni ranky pred nečistotami a ďalším krvácaním.

#8. Koženým topánkam dodajte lesk

Kožu uchováte pružnú a lesklú, ak na ňu nanesiete balzam na pery. Uzamkne tiež vlhkosť.

#7. Šnúrky, ktoré sa už nerozviažu

Šnúrky sa rozviažu väčšinou vždy, keď sa to najmenej hodí. Šnúrky preto zaviažte na pevný uzol a potom zafixujte pomádou na pery.

#6. Žiadne poletujúce vlasy

Ak sú vlasy suché, pár ich má vždy tendenciu uvoľniť sa z účesu a poletovať si, ako sa im zachce. Korienky vlasov ošetrite balzamom. Avšak s citom, aby nebudili mastný dojem.

#5. Suché končeky vlasov

Predíďte štiepeniu vlasových končekov. Naneste na dlaň pomádu a tú votrite do suchých končekov. Dochádza tak k účinnej regenerácii.

#4. Tvrdohlavý zips

Zasekol sa vám zips, alebo s ním zakaždým zápasíte, pretože sa zle pohybuje a zadrháva? Zúbky aj “jazdca” napomádujte. Rozhodne sa umúdri.

#3. Zarastajúce dierky pre náušnice

Ak ste dlho bez náušníc, je väčšinou bolestivé znovu do dierky hrot šperku dostať. Miesto svrbí, krváca, páli a je začervenané. Použite na neho balzam. Predídete dlhotrvajúcej bolesti a nepríjemným zápalom.

#2. Rozmazaná maskara

Pred aplikáciou maskary natrite okolie oka pomádou. Nechcené šmuhy, ktoré sa riasenkou môžu vytvoriť, tak odstránite ľahko, rýchlo a bez trenia pokožky.

#1. Základ pod očné tiene

Ušetrite peniaze za profi očné tiene. Ak chcete farbu zvýrazniť a zafixovať, jednoducho aplikujte na viečka pomádu. Efekt je veľmi pôsobivý.

Máte nejaký ďalší tip ako balzam na pery využiť? Napíšte nám do komentárov! Zdieľajte tipy aj s vašimi priateľmi!