#Zaujímavosti Tento psychologický TEST, na základe zovretia päste, úplne odhalí tvoju osobnosť

Tento psychologický TEST, na základe zovretia päste, úplne odhalí tvoju osobnosť

25956
0

Už mnohokrát sme sa pokúšali nahliadnuť do nášho vnútra, ale to, čo naše poznatky stále rozhádže, je práve naše telo.

Naše zvyky, gestá, pohyby a mimika nás vždy zradia, a to isté platí aj o tom, ako zovrieme naše päste.

Pozrite sa na tento obrázok a zistite, čo o vás vypovedá:

1. Ste skutočný altruista

Máš tendenciu pomáhať ľuďom, aj keď to prináša často nepríjemnosti práve tebe. Neustále usiluješ o nové poznatky a skúsenosti. Si veľmi energický a trochu i netrpezlivý. Ľudia ako ty sú nazývaní dobrodruhovia a odvážlivci, ale zároveň nedokážu pochopiť to, ako často sa cítite nervózny alebo podráždene, a ako moc niekedy potrebujete ich ochranu a pomoc. Často priamo až zúfalo potrebuješ uznanie a prijatie, pretože často sa stretávaš s ľuďmi, ktorí zneužívajú tvoju láskavosť. Avšak tvoje jadro ti neumožní, aby si na ľudí priamo zanevrel. Stále cítiš potrebu brániť a chrániť tých, ktorí to potrebujú, ale s tým rozdielom, že máš už opatrnejší prístup.

2. Si naozaj kreatívna osoba

Si otvorený a priťahujú ťa rôzne typy ľudí. Tvoji priatelia ťa majú radi pre úprimnosť a bystrosť. Si sebavedomý a máš silný cit pre sebaúctu. Si rýchly a usilovný a to z teba robí jednak populárnym medzi priateľmi a tiež dobrým “lídrom” v práci. Avšak máš strach z neúspechu, čo ťa môže často zastaviť a odradiť od vážnych rozhodnutí a tiež to môže vážne ohroziť tvoje pocity. Často potrebuješ súhlas a tiež počuť pochvalu. Čo je však najdôležitejšie, nikdy neprestaneš veriť sám v seba, aj keď ti nikto nepovie, aký si dobrý. Koniec koncov, je dosť možné, že sa často obklopíš ľuďmi, ktorí na teba žiarlia.

3. Si neuveriteľne očarujúca bytosť

Si vtipný a výrečný, ale trochu plachý, čo je dôvod, prečo sa práve tieto vlastnosti neprejavujú naplno. Z toho dôvodu ťa ľudia môžu považovať za málovravného a neochotného komunikovať. Si premýšľavý, pedantný, ale niekedy od seba vyžaduješ až príliš veľa, čo vedie k nadmernej úzkosti. Si človek s víziou a usilovnosťou, aby nikto nenarušil tvoju vnútornú harmóniu. Tvoji blízki sa s tebou cítia veľmi príjemne a pohodlne. Občas sa cítiš smutný, pretože máš pocit, že nedokážeš nadviazať nové známosti, zapadnúť do “partie” alebo stať sa osobou, akou chceš byť. Ale neber si to príliš k srdcu. Všetko čo potrebuješ je, aby si sa stal o niečo pružnejší a prívetivejší, a ľudia hneď budú chcieť s tebou nadviazať kontakt, a tí, ktorí ho prerušili, ho obnoviť.