Pozrite sa na svoje prsty: prstenník, malíček a zistite, aký typ osobnosti ste

TYP A

Ste silný a chladný človek, u ktorého nie je zvykom, aby svoje emócie dával najavo, ale ak si u niekoho získate dôveru, tak sa uvoľníte a dokážete o svojich citoch a emóciách hovoriť. Pretože pôsobíte chladne, mnoho ľudí sa Vám vyhýba a nemá záujem byť vo vašej blízkosti. Ste melancholik, často máte zlú náladu a tiež sklony k depresii. Čo sa ale týka zodpovednosti, v tej vynikáte, každú úlohu, čo dostanete, splníte. Tiež ste dobrý klamár a odpúšťanie nie je Vašou silnou stránkou.

TYP B

Ste človek, ktorý sníva o veľkej a skutočnej láske na celý život a tiež o pochopenie a porozumenie. Pre človeka, ktorého milujete, ste schopný urobiť čokoľvek a vždy urobíte to, čo považujete za správne. Ste veľmi citlivý, ale navonok chcete pôsobiť nebojácne a silno. Vašim najväčším strachom je to, že nenájdete lásku a nebudete mať priateľov.

TYP C

Ste človek plný energie a vždy musí byť podľa Vás, no keď zistíte, že ste urobili chybu, tak ju dokážete priznať a napraviť ich. Vaše srdce je veľmi láskavé, odpúšťanie Vám nerobí žiadny problém. Vaše emócie často predstierate a svoje problémy si väčšinou nechávate pre seba. Neznášate výzvy a súťaže.

Tak čo, sedí? 🙂