#Zaujímavosti Playmate strápnila tučnú ženu vo fitku: Božie mlyny sa potom roztočili priam...

Playmate strápnila tučnú ženu vo fitku: Božie mlyny sa potom roztočili priam neuveriteľne!

2601
0

Dani Mathers je taká hviezdička Ameriky, ktorá chce byť známa. Má peknú tvár, má svoju vlastnú rozhlasovú show a je jedným z králikov Playboya. Ona je bývalá playmate a až donedávna reprezentovala tento svetoznámy časopis. Pred pár dňami sa však zachovala ako skutočná, ako to nazvať, hlupaňa.

Keď odchádzala z fitnesscentra, vyfotila nič netušiacu nahú ženu v sprche. Dáma nemala práve miery 90-60-90, nakoniec, preto chodila do fitnesscentra. Dani Mathers nenapadlo nič iné, než silnejšiu ženu v sprche vyfotiť a dať to na svoj Snapchat.

Myslela si, že to bude neskutočná zábava, ale namiesto toho sa na ňu zvrhla vlna kritiky. Jej fanúšikovia jej dali vedieť, čo si o tom myslia a prestali ju na sociálnych sieťach sledovať. O fotke sa skoro dozvedelo aj vedenie fitnesscentra a tvrdo odsúdilo, že Dani chcela takto zosmiešniť ich zákazníčku. Takže modelka dostala do telocvične okamžitý zákaz vstupu a jej členstvo bolo zrušené. A to nie je všetko.

Keď sa o tom dozvedel jej zamestnávateľ, hneď sa od nej dištancoval. Dani Mathers má zákaz akokoľvek reprezentovať Playboy a podieľať sa na ich akciách. Takže králičí chvostík a ušká musela pekne vrátiť.

Poslednou ranou by bolo, keby sa nahá žena chcela súdiť. Za takéto narušenie súkromia by modelka mohla pokojne dostať 6 mesiacov za mrežami a tučnú pokutu.

Nech tomu hovoríme božie mlyny alebo karma, tieto tresty za zlé správanie proste fungujú.