#Zdravie Mužovi diagnostikovali rakovinu očí: Dôvod? TOTO robieval po nociach!

Mužovi diagnostikovali rakovinu očí: Dôvod? TOTO robieval po nociach!

49
0

To je naozaj šokujúce – tomuto 40 ročnému mužovi bola diagnostikovaná rakovina oka. Lekárskymi odborníkmi v mnohých rôznych štúdiách sa zistilo, že zelené svetlo z obrazoviek mobilného telefónu môže byť príčinou smrti buniek sietnice a to môže mať vplyv na naše videnie.

Keď používame naše mobilné telefóny v tmavej miestnosti alebo v miestnosti za zlých svetelných podmienok (po dlhšiu dobu), bude elektrický lúč svietiť priamo do očí. Pri pravidelnom opakovaní to môže zapríčiniť, že vaše spojivka vyschne, čo môže mať za následok rakovinu oka a slepotu.

Tento 40 ročný muž, ktorý si prial zostať v anonymite, šiel k doktorovi, keď prestal jasne vidieť. Jeho bielko úplne sčervenalo. Bolo to z dôvodu, že využíval svoj mobil každý deň v temnej miestnosti na plný jas.

To mu po dlhšej dobe spôsobilo vážne problémy s očami. Jeho zrak bol vážne poškodený a objavili sa príznaky rakoviny očí. Skutočný problém bol, že lekári nemohli v tomto prípade nič robiť , pretože nahradiť sietnicu je nesmierne náročná úloha.

Tento muž to žiaľ neprežil a po 5 rokoch boja s rakovinou nakoniec zomrel!

Mali by ste byť opatrní a nepoužívať vaše mobily 24/7!