#Motivácia Ide to aj bez námahy! Dokonalý návod na ploché brucho, s ktorým...

Ide to aj bez námahy! Dokonalý návod na ploché brucho, s ktorým sa vám to konečne podarí

Trápi vás, že sa vám objavujú na brušku miesta, ktoré sa vám nepáčia?

Nemáte veľa času to riešiť?

S našimi tipmi to bude jednoduchšie.

Veríme, že z výsledkov budete mať takú radosť, že po týždni nebudete chcieť prestať, ale všetko záleží na tom, ako poctivo dodržiavate režim!

Pozrite si jednoduché kroky, ktoré stačí dodržiavať a máte vyhraté!

#5. Jedzte častejšie

Namiesto troch veľkých jedál denne, ktorá zaplnia vaše telo, jedzte menšie jedlá a častejšie. Každé dve alebo tri hodiny zjedzte niečo malé. Tieto jedlá nezaplnia váš žalúdok, no zabezpečia, že váš metabolizmus pôjde na plné obrátky a vy nebudete mať hlad.

#4. Jedzte menej jedál bohatých na vlákninu

Mnoho jedál obsahujúcich veľa vlákniny – brokolica, fazuľa, kapusta, karfiol – spôsobujú plynatosť a nafúknutie. Snažte sa tento týždeň tieto jedlá nejesť. Po skončení týždňa ich postupne zase vracajte do svojho jedálnička. Možno zistíte, že sú pre vás niektoré vhodnejšie, než iné a budete schopní si upraviť vlastnú stravu tak, aby nezaťažovala váš žalúdok.

Proti plynatosti a nafúknutiu môžete bojovať prípravkami z lekárne, ktoré obsahujú enzýmy, ktoré rozkladajú komplexné cukry z hlúbovej zeleniny a zaisťujú tak ľahšie trávenie. Konkrétne produkt z lekárne si pozrite tu: Pilulka – Plynatosť (článok pokračuje na ďalšej strane)