#Vzťahy Čo váš ukazovák prezradí o vašom charaktere a vzťahu k ľuďom?

Čo váš ukazovák prezradí o vašom charaktere a vzťahu k ľuďom?

13993
0

Každý človek je iný a aj tvar prstov a nechtov má každý z nás rozdielny.

Existujú 3 typy prstov, podľa ktorých je možné zistiť, aký typ človeka ste.

#Typ A

Ste skôr introvert a nerád dávate svoje city najavo. Zvyčajne sa správate melancholicky a to vám pomáha predstierať, že ste silná osobnosť. Ľudia vás berú ako chladnejšieho človeka, ale v kútiku duše takí nie ste. Ste nezávislá osobnosť, ktorá je vnútri emotívna a citlivá, ale nedávate to najavo. Naopak v spoločnosti sa viete správať a pôsobíte elegantne. Neznášate klamárov, podvody a pokrytectvo.

#Typ B

Nie ste príliš zodpovedná osoba. Zodpovednosti a iniciatíve sa skôr vyhýbate, ste radšej, keď vás niekto vedie. Ak sa do niekoho zamilujete, je to navždy. Patríte len tomuto človeku a venujete mu všetku svoju pozornosť a čas. Ste veľmi citlivá osoba, a keď sa pre niečo rozhodnete, tak to tiež aj dokončíte.

Pri akejkoľvek situácii dokážete zachovať pokojnú hlavu, aj keď vo vnútri ste v roztržení. Ste veľmi zraniteľní, preto by ste si mali dávať pozor na to, komu dôverujete. Snívate o tom, že stretnete človeka, ktorý vás bude milovať tak moc, ako ste schopní milovať vy.

#Typ C

Ste taký menší nervák a je veľmi ľahké vás vyprovokovať. U ničoho dlho nezostanete a málo čo dokončíte. Ste zahľadení skôr do seba, ale dokážete rešpektovať aj iných. Nemáte radi zbytočné problémy a neradi sa púšťate do vecí, ktorým nerozumiete alebo ktoré sa vás netýkajú. Ak sa s niekým hádate, nemáte problém prísť s ospravedlnením ako prvý, pretože sa nedokážete hádať príliš dlho. Dokážete odpúšťať rýchlo. Chcete, aby vám ľudia verili a dokázali sa na vás spoľahnúť. Aj vy by ste si mali dávať pozor na to, komu veríte. Ste veľmi citlivý a zraniteľný človek.