#Motivácia 3 spôsoby, ako znížiť hmotnosť bez bláznivého diétovania a ničenia sa v...

3 spôsoby, ako znížiť hmotnosť bez bláznivého diétovania a ničenia sa v posilňovni

33009
0

Ako šťastní by sme všetci boli, ak by sa veľkosť nášho pásu zmenšovala sama od seba. Ale počkať! Nebojte sa – nie je to úplne nemožné!

Našli sme niekoľko alternatívnych spôsobov, ako stratiť tie extra centimetre bez toho, aby ste chodili do posilňovne alebo diétovali ako blázon.

#3. Dýchanie

Hlavným pravidlom dychovej gymnastiky je to, že by ste mali dýchať dovnútra a von nie s vašou hruďou, ale so žalúdkom. Tenký pás, silné brušné svaly – všetko je možné, ak vykonáte celý rad dýchacích cvičení.

#2. Kontrastná sprcha

Táto metóda je pomerne jednoduchá a často sprevádzaná inými postupmi. Pred koncom sprchovania meňte vodu z horúcej na studenú. Takáto kontrastná sprcha nielen zbaví nadbytočnej hmotnosti, ale tiež prenasleduje také choroby, ako je arytmia, obezita, vegetovaskulárna dysfunkcia, primárna hypertenzia a celulitída. Existuje však aj niekoľko kontraindikácií.

#1. Masáž

Najlepšie typy masáže na boj proti tuku pomáhajú zlomiť tukové usadeniny, zlepšujú krvný obeh v prednej časti brucha a normalizujú intestinálnu pohyblivosť. Tieto postupy môžete vykonávať sami doma, aj v špeciálnych salónoch. Mali by sa robiť systematicky a cyklicky. Medzi najlepšie patrí napríklad bankovanie.