#Zdravie Byť Štíhla Znamená Byť Šťastná! – 19kg za 1 mesiac. GRATULUJEME! :)

Byť Štíhla Znamená Byť Šťastná! – 19kg za 1 mesiac. GRATULUJEME! :)

468
0

Každý si vyberá vlastnú cestu a vlastnú motiváciu k perfektnému telu. Chcem vám povedať o tej mojej. Možno budú mať ostatní šancu pozrieť sa na seba a vyhnúť sa bolesti, ktorú som si musela vytrpieť.

Pred pár rokmi by mi ani nenapadlo chudnúť. Nemala som žiadne problémy s váhou, preto som sa nad tým nezamýšľala. 78 kg som nepovažovala za problém. Mala som celulitídu, ale nebolo to také zlé. A mala som priateľa.

Boli sme spolu už asi 6 mesiacov: keď sme sa šli von najesť a mali sme dezert, vždy mi dal čokoládu. Práve vtedy som pribrala tých extra 10 kg. Stávalo sa to postupne, preto som si to ani nevšimla. Ale on áno. Často niekde večer chodil, a keď bol doma, sedel pred počítačom. Nechápala som čo sa stalo, prečo je taký.

Na všetky moje otázky odpovedal mlčaním. Ale potom ma nechal a napísal mi len jednu správu:

Bola som na neho tak naštvaná, tak strašne to bolelo! Celú noc som preplakala. Ráno mi kamoška poradila, že najlepší spôsob ako prestanem mať depresie, je začať nový vzťah. Tak som stretla Maxa.

Poslúchla som radu kamarátky a zoznámila som sa cez internet. Tiež hľadal seriózny vzťah, preto povedal, že by sme nemali strácať čas a mali by sme randiť hneď od začiatku. Na fotkách vyzeral príťažlivo a športovo, takže som nenamietala.

Dohodli sme sa, že sa stretneme na zastávke autobusu, blízko miesta kde som bývala, ale bolo to najrýchlejšie rande na svete. Keď som prišla na zastávku, čakal na mňa s tuctom krásnych ruží. Hneď som ho spoznala, lebo som si dobre prezrela jeho fotky na sociálnych sieťach. Tiež ma uvidel a začal kráčať ku mne. Usmieval sa, tiež ma spoznal. Ale čím bližšie bol, tým nešťastnejšie vyzeral. Keď ku mne konečne dorazil, obišiel ma so zamračeným výrazom a odišiel. Zastavila som sa, obzrela sa a videla som, ako kráča preč. Ani sa neobzrel. Stála som tam s otázkou na perách.
Odpoveď som našla v správe, ktorú mi potom poslal:

Rozzúrila som sa. O akom tuku rozprával? Bola som taká obézna? Mala som pár kíl naviac. Ale skutočne som vyzerala ako slon?

Už som na internete nikoho nehľadala, lebo som nechcela zažiť viac poníženia. Celý víkend som preplakala, a zajedala som smútok sladkosťami a zmrzlinou. Postava mi bola ukradnutá. Aj tak to už nemohlo byť horšie.

Ale život ide ďalej. Musela som niečo podniknúť. Ak ma spoločnosť neakceptovala takú aká som, musela som sa zmeniť. Tá istá kamarátka, ktorú som spomínala, ma vzala do fitka. Každý vie, že beh vám pomôže schudnúť. Neznášam behanie, ale prinútila som sa ísť. Behala som hodinu tri dni za sebou. Nohy ma boleli tak, že som mala problém stáť. A výsledok? Schudla som asi pol kila za tri dni! Ale cez víkend som zjedla toľko, že som pribrala viac, ako som schudla. Bola som vyčerpaná a nemala som motiváciu trénovať. Cítila som sa strašne unavená, takže som začala hľadať rady na internete. Myslím, že som prečítala všetky blogy a fóra čo sa dali.

Ukázalo sa, že najrýchlejšie chudnutie sa dá dosiahnuť so špeciálnym produktom vyvinutým Medzinárodnou asociáciou nutričných poradcov. Je absolútne bezpečný pre zdravie, a dokonca pomáha telu zbavovať sa toxínov a cholesterolu. Volá sa Eco Slim a sú to kvapky vyrobené z prírodných zložiek. Nemusíte sa zničiť vo fitku a nemusíte hladovať. Stačí si dať kvapky ráno na lačný žalúdok. Tuk sa topí rovno pred očami! Tento produkt má už tisíce pozitívnych hodnotení, a ja som sa rozhodla, že je čas povedať zbohom celulitíde, faldám a bruchu.

Preveriť cenu

Schudla som 9 kíl za týždeň, a moje brucho a stehná boli očividne štíhlejšie. Brala som kvapky aj ďalší mesiac, a zbavila som sa všetkého extra tuku v mojom tele, a aj celulitídy. Prekvapilo ma, že sa mi zmenšili prsia, ale zato boli pevnejšie. Mala som lepšie tvarovaný zadok a oveľa pevnejší. Za mesiac som schudla 19 kg bez hladovania alebo vyčerpávajúceho cvičenia. Musela som si kúpiť nové oblečenie, ale stálo to zato!

Začala som si užívať chodenie na pláž. Kúpila som si veľa bikín, a nikdy som nepremeškala príležitosť stráviť chvíľu pri vode. Stretla som tam niekoho špeciálneho, a teraz sme spolu. Myslel si, že žartujem keď som mu povedala, že expriateľ ma nechal, a že ďalší sa mi vysmieval. Zbožňujem, keď ma nosí v náručí. Hovorí, že som ľahká ako pierko.

Viac informácií

Skontrolovať najlacnejšiu cenu

Recenzie:

Objednajte si teraz

Ďalšia strana >