#Produktivita 16 vecí, ktoré sa dajú robiť oveľa jednoduchšie, ako sme si mysleli

16 vecí, ktoré sa dajú robiť oveľa jednoduchšie, ako sme si mysleli

119
0

Každý deň vykonávame veľké množstvo obvyklých vecí bez toho, aby sme sa zastavili a zamysleli sa, či neexistuje iná možnosť, ktorá by našu rutinu urobila jednoduchšou.

Použitie zvyšnej omáčky

Obyčajná omáčka môže byť zmrazená v miske na ľad a vhodná na použitie, ak nemáte čas na prípravu nového jedla. Stačí ju znovu ohriať spolu s cestovinami a syrom.

Rezanie tenkých plátkov syra

To je jeden z tých trikov, ktoré vás budú chcieť kopnúť sami za to, že si o tom nemyslel sám. Je naozaj zrejmé: rezať veľmi tenké plátky syra, stačí použiť bežnú škrabku na zemiaky.

Je to jeden z tých trikov, pri ktorom sa chytíte za hlavu, že vám to nenapadlo skôr. Je to úplne jednoduché: stačí použiť klasickú škrabku na zemiaky.

Vyšťavenie citróna

Ak nemáte odšťavovač na ovocie a potrebujeme vytlačiť šťavu z citrónu len pomocou vašich rúk, ohrejte citrón v mikrovlnnej rúre a úloha bude oveľa jednoduchšia.

Získanie kečupu z fľaše

Číslo 57 na obale kečupu označuje miesto, ktoré vám pomôže dostať omáčku von. Ak chcete dosiahnuť najlepší výsledok, mali by ste svoju kečupovú fľašu otočiť pod uhlom a zasiahnuť presne bod 57, aby ste získali maximálny prúd.

Odpratanie rozbitého skla

Rozbité sklo môže byť skutočným problémom. Našťastie existuje trik, ktorý môžete použiť na zjednodušenie procesu odpratávania: všetko, čo potrebujete, je kúsok chleba. Vďaka svojej štruktúre môže chlieb zamiesť aj tie najmenšie kusy skla, ktoré my nevidíme.